FETHİYE ERCİYES APART OTEL GÜNCEL FİYATLAR

Apart Dairelerimiz en uygun fiyatlarla…
Apart başı 200 TL’den başlayan fiyatlar…
Aynı bölgede Çalış Plajında 1+0 ve 1+1 olmak üzere 10 adet apart dairemiz vardır. Ayrıca bir adet 2+1 dairemiz bulunmaktadır.

Elektrik, Su, İnternet, Sıcak su, şezlong şemsiye ve ortak kullanım alanları fiyatlarımıza dahildir. Belirtilen apart daire fiyatı dışında sizden herhangi bir konuda hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Tüm apart dairelerimiz klimalıdır. Fethiye Çalış plajında olan işletmemizin apartları konforlu ve bakımlıdır ayrıca her giriş çıkıştan sonra mutlak biçimde temizlik yapılmaktadır. Apartımızın önünde otopark alanımız mevcuttur. Çalış eğlence merkezlerine ve minibüs durağına, özel marketlere ve Migros’a yürüme mesafesindedir. Apartlarımız Ölüdeniz’e ise 13 km. Göcek’e 20 km, Göcek koylarına 10 km mesafededir. Hemen arayın rezervasyon yaptırın.

Çalış plajında yer alan apart dairelerimiz işlek bir yerde olup istediğiniz takdirde şehrin hareketine katılabilirsiniz. Şehir Merkezine veya dilediğiniz yerlere yürüyerek aracınız ya da minibüsler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Hemen yanımızda market manav. vb dükkanlar bulunmaktadır ve Çalış Kordonuna da yürüme mesafesindedir. Barlara, İtalyan, Hint, Çin restaurantlarına yürüme mesafesindedir. Turistik bir bölgede olup her milletten insanla tanışıp sohbet edebilirsiniz.

FETHİYE ERCİYES APART OTEL RESİMLERİ

ERCİYES APART OTEL HESAP NUMARALARI
Tolga İmdat Yardım
TR0004600619888000108672